Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Zoi

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Zoi.
Është emri yt Zoi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Jetë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Zoja, Zak, Zeus, Zaki, Zay, Zeke, Zahi, Zakai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zoe, Zoa, Zo, Zoey, Ziza, Zia, Zoie, Zoya
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3015 Zoi's në Facebook. Pozicioni #15170
Kategoritë:Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 3 shkronja - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje
Komente nga Zoi


Zoila ( 19 vjeç) 2016-04-13
Kuptimi I emrit Tim dhe nje emer per beben time

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zoi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zoi? Voto për emrin tënd