Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Zoey

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Zoey.
Është emri yt Zoey? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Jetë
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Zoë
Djem me tinguj të ngjashëm:Zoi, Zoja, Zak, Zeus, Zaki, Zay, Zeke, Zahi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zoe, Zoa, Zo, Ziza, Zia, Zoie, Zoya, Zakiyah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 72 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 52 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 52 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 52 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 64 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 65 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 29935 Zoey's në Facebook. Pozicioni #2452
Kategoritë:Emrat greke - Emrat e bebeve vajza me 1 rrokje - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat vajzë
Komente nga ZoeyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zoey? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zoey? Voto për emrin tënd