Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Iau

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Iau.
Është emri yt Iau? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është me ne
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Zeus
Djem me tinguj të ngjashëm:Iah, Ie, Iwo, Iu, Iwa, Iyi, Iou, Işçi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Io, I, Iha, Iya, Ia, Iowa, Iia, Iii
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25 Iau's në Facebook. Pozicioni #516694
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga IauPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Iau? Voto për emrin tënd


Është emri yt Iau? Voto për emrin tënd