Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Iwo

Është emri yt Iwo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ive
Djem me tinguj të ngjashëm:Iah, Ie, Iau, Iu, Iwa, Iyi, Iou, Işçi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Io, I, Iha, Iya, Ia, Iowa, Iia, Iii
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 270 Iwo's në Facebook. Pozicioni #88075
Kategoritë:Emrat polish - Emrat e shkurtër
Komente nga IwoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Iwo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Iwo? Voto për emrin tënd