Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ive

Është emri yt Ive? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Yves
Variante:Ivessa, Ivette, Ivo, Ivy, Iwikje, Iwo, Yf, Yfke, Yft
Djem me tinguj të ngjashëm:Ivo, Ibe, Ihab, Ivey, Ipo, Ip, Iov, Iyov
Vajza me tinguj të ngjashëm:Iva, Ivi, Ibbie, Ivy, Ivie, Ieb, Ivia, Ib
Vlerësimi:
4.5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2015 Ive's në Facebook. Pozicioni #20414
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat e shkurtër
Komente nga IvePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ive? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ive? Voto për emrin tënd