Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yves

Është emri yt Yves? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Ive
Djem me tinguj të ngjashëm:Yobachi, Yavuz, Yavuzay, Ypgesh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yfke, Ypje, Yuvika, Yipsi, Yvke, Yubis, Yuvica, Yoves
Vlerësimi:
4.5/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 33 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 33 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 24870 Yves's në Facebook. Pozicioni #2859
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat e shkurtër - Popullore francez emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy
Komente nga YvesPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yves? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yves? Voto për emrin tënd