Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Iyov

Është emri yt Iyov? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Job
Variante:Job, Jobe
Djem me tinguj të ngjashëm:Ivo, Ibe, Ihab, Ive, Ivey, Ip, Ipo, Iov
Vajza me tinguj të ngjashëm:Iva, Ivi, Ibbie, Ivy, Ivie, Ieb, Ivia, Ib
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Iyov's në Facebook. Pozicioni #1169154
Kategoritë:Emrat Hebreje
Komente nga IyovPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Iyov? Voto për emrin tënd


Është emri yt Iyov? Voto për emrin tënd