Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Job

Është emri yt Job? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Iyov
Variante:Iob, Iyov, Jobbe, Jobina, Jobke, Jobkien, Jobs, Joby, אִיּוֹב
Djem me tinguj të ngjashëm:Jozef, Jakob, Josip, Jakub, Joseph, Jeff, Jeb, Jacopo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Java, Jovie, Josipa, Jopy, Jacoba, Jozepha, Josefa, Jozefa
Vlerësimi:
4/5
yje 74 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 69 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 69 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13455 Job's në Facebook. Pozicioni #4671
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër - Popullore holandez emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Emrat Top1000 amerikanë në 1891 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga JobPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Job? Voto për emrin tënd


Është emri yt Job? Voto për emrin tënd