Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Josipa

Është emri yt Josipa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jozef, Jakob, Josip, Jakub, Joseph, Jeff, Jeb, Jacopo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Java, Jovie, Jopy, Jacoba, Josefa, Jozepha, Jozefa, Jiva
Vlerësimi:
4/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2180 Josipa's në Facebook. Pozicioni #19297
Kategoritë:
Komente nga JosipaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Josipa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Josipa? Voto për emrin tënd