Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Jakob

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Jakob.
Është emri yt Jakob? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:ai mori thembrën
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Jacob
Djem me tinguj të ngjashëm:Jozef, Josip, Jakub, Joseph, Jeff, Jeb, Jacopo, Josef
Vajza me tinguj të ngjashëm:Java, Jovie, Josipa, Jopy, Jacoba, Jozepha, Josefa, Jozefa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 86 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 61 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 61 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 61 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 76 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 75 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 27120 Jakob's në Facebook. Pozicioni #2666
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore danez emrat boy - Popullore slloven emrat boy - Popullore etiopian emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 2006
Komente nga JakobPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jakob? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jakob? Voto për emrin tënd