Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Jacob

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Jacob.
Është emri yt Jacob? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:ai mori thembrën
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Yaakov
Variante:Akiva, Cob, Coba, Cobi, Cobie, Cobien, Cobus, Coby, Coos, Coosje, Cop, Coppe, Diego, Giacobbe, Giacomo, Iachimo, Iago, Iakobos, Ib, Jaac, Jaak, Jaap, Jaapje, Jaapkien, Jac, Jaco, Jacoba, Jacobien, Jacobiene, Jacobijn, Jacobina, Jacobine, Jacobus, Jacolien, Jacoline, Jacomijn, Jacomijna, Jacomijntje, Jacopo, Jacquelien, Jacquelin, Jacques, Jae, Jago, Jaime, Jaimy, Jakob, Jakub, James, Jamesina, Jamie, Jamieson, Japie, Japke, Jappie, Jaqueline, Jascha, Jaymes, Jeepke, Jeepkje, Jeipke, Jeipkje, Jeppe, Jikke, Jopchien, Jopkien, Joppe, Ko, Kobe, Kobus, Koob, Koobm, Koop, Koopje, Koopke, Koopkje, Koos, Koosje, Koppe, Koppel, Kote, Kube, Kubinka, Seumas, Sjacky, Yaakov, Yaat, Yankel, Zjöök, Hakob, Яків, יַעֲקֹב
Djem me tinguj të ngjashëm:Jozef, Jakob, Josip, Jakub, Joseph, Jeff, Jeb, Jacopo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Java, Jovie, Josipa, Jopy, Jacoba, Jozepha, Josefa, Jozefa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 162 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 114 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 113 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 112 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 150 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 150 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 649515 Jacob's në Facebook. Pozicioni #156
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat biblikë - Top 100 fa emrat - Top 100 danez emrat - Popullore fa emrat boy - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore arab emrat boy - Popullore danez emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore francez emrat boy
Komente nga JacobPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jacob? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jacob? Voto për emrin tënd