Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Kobe

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Kobe.
Është emri yt Kobe? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:ai mori thembrën
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Jacob
Djem me tinguj të ngjashëm:Kube, Kuba, Keshav, Kippie, Kip, Koby, Kashvi, Kipp
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kebab, Kaja Sofie, Keva, Kavya, Kevia, Kaukab, Kaba, Kivi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 40 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 38 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 38 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 18775 Kobe's në Facebook. Pozicioni #3554
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër - Popullore holandez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1999
Komente nga KobePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kobe? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kobe? Voto për emrin tënd