Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Kube

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Kube.
Është emri yt Kube? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ai mori thembra, ai do të mbrojë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Jacob
Djem me tinguj të ngjashëm:Kuba, Keshav, Kobe, Kippie, Kip, Koby, Kashvi, Kipp
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kebab, Kaja Sofie, Keva, Kavya, Kevia, Kaukab, Kaba, Kivi
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Lorena
Facebook:

+/- 175 Kube's në Facebook. Pozicioni #120768
Kategoritë:Emrat me 1 rrokjen - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje
Komente nga KubePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kube? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kube? Voto për emrin tënd