Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Keva

Është emri yt Keva? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kube, Keshav, Kuba, Kobe, Kippie, Kip, Koby, Kashvi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kebab, Kaja Sofie, Kevia, Kavya, Kaukab, Kaba, Kivi, Kepe
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3065 Keva's në Facebook. Pozicioni #14973
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga KevaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Keva? Voto për emrin tënd


Është emri yt Keva? Voto për emrin tënd