Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Koby

Është emri yt Koby? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kube, Kuba, Keshav, Kobe, Kippie, Kip, Kashvi, Kipp
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kebab, Kaja Sofie, Keva, Kavya, Kevia, Kaukab, Kaba, Kivi
Vlerësimi:
4/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7700 Koby's në Facebook. Pozicioni #7250
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 2003
Komente nga KobyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Koby? Voto për emrin tënd


Është emri yt Koby? Voto për emrin tënd