Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kipp

Është emri yt Kipp? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kube, Kuba, Keshav, Kobe, Kippie, Kip, Koby, Kashvi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kebab, Kaja Sofie, Keva, Kavya, Kevia, Kaukab, Kaba, Kivi
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4800 Kipp's në Facebook. Pozicioni #10549
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1967
Komente nga KippPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kipp? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kipp? Voto për emrin tënd