Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me James

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit James.
Është emri yt James? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:ai mori thembrën
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Jacob
Variante:Jaimee, Jaimelynn, Jaimi, Jaimie, Jakome, Jamey, Jami, Jamia, Jamielee, Jamilyn, Jamison, Jamy, Jaymee, Jaymie, Jim, Seamus
Djem me tinguj të ngjashëm:Johannes, Janik, Jonas, Jens, Jones, Jannik, Janusz, Janus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Janis, Janice, Janessa, Jeong, Janiece, Jenice, Jasminka, Jaimica
Vlerësimi:
4.5/5
yje 226 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 124 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 122 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 119 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 208 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 207 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3010440 James's në Facebook. Pozicioni #6
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 anglisht emrat - Top 100 Swahilian emrat - Popullore arab emrat boy - Popullore grek emrat boy - Popullore fund emrat boy - Popullore Thai emrat boy - Top 100 Tagalogisht emrat - Popullore anglisht emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy
Komente nga JamesPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt James? Voto për emrin tënd


Është emri yt James? Voto për emrin tënd