Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jim

Është emri yt Jim? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:James
Variante:Jimmi, Jimmie, Jimmy
Djem me tinguj të ngjashëm:Jona, Jon, Jani, Joen, Johan, John, Jan, Juan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Joana, Joan, Jaana, Juna, Jana, Janina, Jehona, Jenna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 122 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 67 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 66 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 64 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 107 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 107 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1425440 Jim's në Facebook. Pozicioni #45
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e shkurtër - Popullore danez emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore spanjisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1931
Komente nga JimPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jim? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jim? Voto për emrin tënd