Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jimmy

Është emri yt Jimmy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Jim
Variante:Sjimmie
Djem me tinguj të ngjashëm:Jona, Jon, Jani, Joen, Johan, John, Jan, Juan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Joana, Joan, Jaana, Juna, Jana, Janina, Jehona, Jenna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 177 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 98 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 98 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 99 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 153 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 152 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 602210 Jimmy's në Facebook. Pozicioni #170
Kategoritë:Top 100 korean emrat - Popullore danez emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Popullore korean emrat boy - Popullore francez emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore spanjisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1978
Komente nga JimmyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jimmy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jimmy? Voto për emrin tënd