Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Janis

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Janis.
Është emri yt Janis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është i dhemshur
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:John
Djem me tinguj të ngjashëm:Johannes, Janik, James, Jonas, Jens, Jones, Jannik, Janusz
Vajza me tinguj të ngjashëm:Janice, Janessa, Jeong, Jasminka, Jenice, Janiece, Jaimica, Jenis
Vlerësimi:
4.5/5
yje 52 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 40 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 40 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 40 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 46 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 46 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 53460 Janis's në Facebook. Pozicioni #1563
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore çek emrat boy - Popullore letonisht emrat boy
Komente nga JanisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Janis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Janis? Voto për emrin tënd