Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Jens

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Jens.
Është emri yt Jens? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është i mëshirshëm
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Johannes
Djem me tinguj të ngjashëm:Johannes, Janik, James, Jonas, Jones, Jannik, Janusz, Janus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Janis, Janice, Janessa, Jeong, Janiece, Jenice, Jasminka, Jaimica
Vlerësimi:
4.5/5
yje 153 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 90 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 90 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 90 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 142 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 142 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 23510 Jens's në Facebook. Pozicioni #3005
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër - Popular skandinave Emrat - Popullore danez emrat boy - Popullore rusisht emrat boy - Emrat popullore daneze 2010 - Popullore holandez emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore norvegjez emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy
Komente nga JensPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jens? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jens? Voto për emrin tënd