Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Janice

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Janice.
Është emri yt Janice? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është i dhemshur
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Johannes
Variante:Janise, Shanice
Djem me tinguj të ngjashëm:Johannes, Janik, James, Jonas, Jens, Jones, Jannik, Janusz
Vajza me tinguj të ngjashëm:Janis, Janessa, Jeong, Jasminka, Janiece, Jenice, Jaimica, Jenis
Vlerësimi:
4.5/5
yje 151 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 77 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 78 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 75 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 135 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 133 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 414315 Janice's në Facebook. Pozicioni #264
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 Tagalogisht emrat - Popullore arab emrat vajzë - Popullore korean emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1942 - Popullore Tagalogisht emrat vajzë - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga JanicePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Janice? Voto për emrin tënd


Është emri yt Janice? Voto për emrin tënd