Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Jones

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Jones.
Është emri yt Jones? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Pëllumb
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Jona
Djem me tinguj të ngjashëm:Johannes, Janik, James, Jonas, Jens, Jannik, Janusz, Janus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Janis, Janice, Janessa, Jeong, Jasminka, Jenice, Janiece, Jaimica
Vlerësimi:
5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 19 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15695 Jones's në Facebook. Pozicioni #4126
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat Top1000 amerikanë në 1882
Komente nga Jones


Jonea ( 0 vjeç) 2019-05-17
Dmth e emrit

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jones? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jones? Voto për emrin tënd