Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jonas

Është emri yt Jonas? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Jona
Djem me tinguj të ngjashëm:Johannes, Janik, James, Jens, Jones, Jannik, Janusz, Janus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Janis, Janice, Janessa, Jeong, Janiece, Jenice, Jasminka, Jaimica
Vlerësimi:
4.5/5
yje 234 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 159 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 159 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 157 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 222 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 220 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 83145 Jonas's në Facebook. Pozicioni #1093
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Top 100 danez emrat - Top 100 norvegjez emrat - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore danez emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Popullore francez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore lituanez emrat boy - Popullore holandez emrat boy
Komente nga JonasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jonas? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jonas? Voto për emrin tënd