Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Jakub

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Jakub.
Është emri yt Jakub? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:ai mori thembrën
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Jacob
Djem me tinguj të ngjashëm:Jozef, Jakob, Josip, Joseph, Jeff, Jeb, Jacopo, Josef
Vajza me tinguj të ngjashëm:Java, Jovie, Josipa, Jopy, Jacoba, Jozepha, Josefa, Jozefa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 158 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 119 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 118 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 118 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 153 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 152 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11905 Jakub's në Facebook. Pozicioni #5137
Kategoritë:Emrat Çeke - Top 100 çek emrat - Top 100 sllovak emrat - Top 100 polonisht emrat - Popullore çek emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore polonisht emrat boy
Komente nga JakubPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jakub? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jakub? Voto për emrin tënd