Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Joseph

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Joseph.
Është emri yt Joseph? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mund të shtoni Z.
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Jozef
Variante:Fifi, Fifine, Hovsep, Iokepa, Jodi, Jody, Josef, Josephe, Josephine, Josette, Jost, Pepe, Pepita, Peppino, Pippino, Yosef, Yosif, Йосиф
Djem me tinguj të ngjashëm:Jozef, Jakob, Josip, Jakub, Jeff, Jeb, Jacopo, Josef
Vajza me tinguj të ngjashëm:Java, Jovie, Josipa, Jopy, Jacoba, Jozepha, Josefa, Jozefa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 243 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 163 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 160 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 158 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 217 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 208 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1204405 Joseph's në Facebook. Pozicioni #63
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat biblikë - Top 100 anglisht emrat - Top 100 Swahilian emrat - Top 100 Tagalogisht emrat - Popullore anglisht emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy - Popullore Swahilian emrat vajzë
Komente nga JosephPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Joseph? Voto për emrin tënd


Është emri yt Joseph? Voto për emrin tënd