Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fifi

Është emri yt Fifi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Joseph
Djem me tinguj të ngjashëm:Fabio, Fábio, Feie, Feo, Fai, Fup, Fife, Fabe
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fe, Fabia, Fay, Fei, Fia, Fiep, Faye, Fu
Vlerësimi:
4.5/5
yje 56 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 29 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 29 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 29 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 48 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 48 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 17350 Fifi's në Facebook. Pozicioni #3801
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga FifiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fifi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fifi? Voto për emrin tënd