Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jeff

Është emri yt Jeff? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Godfried
Djem me tinguj të ngjashëm:Jozef, Jakob, Josip, Jakub, Joseph, Jeb, Jacopo, Josef
Vajza me tinguj të ngjashëm:Java, Jovie, Josipa, Jopy, Jacoba, Jozepha, Josefa, Jozefa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 95 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 80 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 80 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 79 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 87 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 87 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1742885 Jeff's në Facebook. Pozicioni #30
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat e shkurtër - Popullore Thai emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1910
Komente nga JeffPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jeff? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jeff? Voto për emrin tënd