Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Josef

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Josef.
Është emri yt Josef? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mund të shtoni Z.
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Joseph
Djem me tinguj të ngjashëm:Jozef, Jakob, Josip, Jakub, Joseph, Jeff, Jeb, Jacopo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Java, Jovie, Josipa, Jopy, Jacoba, Jozepha, Josefa, Jozefa
Vlerësimi:
4/5
yje 78 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 60 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 60 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 59 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 73 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 74 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25325 Josef's në Facebook. Pozicioni #2813
Kategoritë:Emrat Hebreje - Top 100 çek emrat - Popullore çek emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore gjermanisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1965
Komente nga JosefPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Josef? Voto për emrin tënd


Është emri yt Josef? Voto për emrin tënd