Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Jozef

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Jozef.
Është emri yt Jozef? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mund të shtoni Z.
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Yosef
Variante:Finetta, Finette, Giuseppe, Giuseppina, Jef, Joe, Joep, Joes, Joey, Josée, Josefien, Josefine, Joselien, Joselientje, Joseline, Joseph, Josephina, Josephus, Josine, Josje, Joska, Joske, Jozefa, Jozefina, Jozen, Jozepha, Jozienus, Jozijntje, Jozina, Jozine, Jozinus, Juup, Seb, Sef, Sep, Sepp, Seva, Sjef, Sosseviene, Youssef, Yusef, Yusuf, Zef, Zjef, Zjeuf, Zjos
Djem me tinguj të ngjashëm:Jakob, Josip, Jakub, Joseph, Jeff, Jeb, Jacopo, Josef
Vajza me tinguj të ngjashëm:Java, Jovie, Josipa, Jopy, Jacoba, Jozepha, Josefa, Jozefa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 42 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 24 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 41 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 41 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7810 Jozef's në Facebook. Pozicioni #7174
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore çek emrat boy - Popullore sllovak emrat boy
Komente nga JozefPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jozef? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jozef? Voto për emrin tënd