Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Josefine

Është emri yt Josefine? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Jozef
Djem me tinguj të ngjashëm:Jovin, Jovani, Jivan, Joben, Javan, Jevin, Jivana, Javon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jozefina, Josefina, Jovana, Jeovanna, Jovina, Jacobine, Jeovana, Josephine
Vlerësimi:
4/5
yje 164 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 126 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 126 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 126 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 157 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 156 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6055 Josefine's në Facebook. Pozicioni #8789
Kategoritë:Top 100 danez emrat - Top 100 suedez emrat - Emra daneze Top 100 2010 - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore danez emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë
Komente nga JosefinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Josefine? Voto për emrin tënd


Është emri yt Josefine? Voto për emrin tënd