Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Jovin

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Jovin.
Është emri yt Jovin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është me ne
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jovani, Jivan, Joben, Javan, Jevin, Jivana, Javon, Jivin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jozefina, Josefina, Jovana, Jeovanna, Jacobine, Jovina, Jeovana, Josephine
Vlerësimi:
4.5/5
yje 34 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 24 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 27 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3030 Jovin's në Facebook. Pozicioni #15120
Kategoritë:Top 100 Swahilian emrat - Emrat e Amerikës Latine - Popullore Swahilian emrat boy
Komente nga JovinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jovin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jovin? Voto për emrin tënd