Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Jozefina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Jozefina.
Është emri yt Jozefina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mund të shtoni Z.
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Jozef
Djem me tinguj të ngjashëm:Jovin, Jovani, Jivan, Joben, Javan, Jevin, Jivana, Javon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Josefina, Jovana, Jeovanna, Jacobine, Jovina, Jeovana, Josephine, Josefien
Vlerësimi:
5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Rafaela
Facebook:

+/- 315 Jozefina's në Facebook. Pozicioni #78819
Kategoritë:




Komente nga Jozefina



Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jozefina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jozefina? Voto për emrin tënd