Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Josefina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Josefina.
Është emri yt Josefina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mund të shtoni Z.
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Josephine
Djem me tinguj të ngjashëm:Jovin, Jovani, Jivan, Joben, Javan, Jevin, Jivana, Javon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jozefina, Jovana, Jeovanna, Jovina, Jacobine, Jeovana, Josephine, Josefien
Vlerësimi:
4/5
yje 91 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 71 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 71 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 70 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 85 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 84 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 22870 Josefina's në Facebook. Pozicioni #3058
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Popullore çek emrat vajzë - Popullore fund emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë
Komente nga JosefinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Josefina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Josefina? Voto për emrin tënd