Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jovana

Është emri yt Jovana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Joanna or Johanna.
Djem me tinguj të ngjashëm:Jovin, Jovani, Jivan, Joben, Javan, Jevin, Jivana, Javon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jozefina, Josefina, Jeovanna, Jovina, Jacobine, Jeovana, Josephine, Josefien
Vlerësimi:
4.5/5
yje 184 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 136 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 135 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 136 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 168 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 169 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 24770 Jovana's në Facebook. Pozicioni #2865
Kategoritë: - Emrat Spanjisht - Popullore spanjisht emrat vajzë
Komente nga JovanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jovana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jovana? Voto për emrin tënd