Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Jovani

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Jovani.
Është emri yt Jovani? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është me ne
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jovin, Jivan, Joben, Javan, Jevin, Jivana, Javon, Jovanni
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jozefina, Josefina, Jovana, Jeovanna, Jacobine, Jovina, Jeovana, Josephine
Vlerësimi:
4.5/5
yje 47 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 29 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 29 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 41 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 40 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3520 Jovani's në Facebook. Pozicioni #13443
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore spanjisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 2006
Komente nga JovaniPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jovani? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jovani? Voto për emrin tënd