Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Josephine

Është emri yt Josephine? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Joseph
Variante:Josefa, Josefina, Josie, Josina
Djem me tinguj të ngjashëm:Jovin, Jovani, Jivan, Joben, Javan, Jevin, Jivana, Javon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jozefina, Josefina, Jovana, Jeovanna, Jovina, Jacobine, Jeovana, Josefien
Vlerësimi:
4.5/5
yje 202 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 134 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 134 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 133 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 194 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 193 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 163195 Josephine's në Facebook. Pozicioni #614
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat Anglisht - Top 100 danez emrat - Top 100 Swahilian emrat - Popullore danez emrat vajzë - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1889
Komente nga JosephinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Josephine? Voto për emrin tënd


Është emri yt Josephine? Voto për emrin tënd