Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Giuseppe

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Giuseppe.
Është emri yt Giuseppe? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mund të shtoni Z.
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Jozef
Djem me tinguj të ngjashëm:Giacobbe, Gav, Gabe, Geoff, Ghaib, Giova, Giussepe, Gib
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gaby, Gabi, Gabby, Gabbie, Giva, Geva, Gispa, Gabbai
Vlerësimi:
4/5
yje 46 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 33 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 33 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 33 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 43 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 45 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 21850 Giuseppe's në Facebook. Pozicioni #3166
Kategoritë:Emra italiane - Top 100 italian emrat - Popullore italian emrat boy - Popular emrat boy italiane 2008 - Emrat Top1000 amerikanë në 1971
Komente nga GiuseppePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Giuseppe? Voto për emrin tënd


Është emri yt Giuseppe? Voto për emrin tënd