Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Geoff

Është emri yt Geoff? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Godfrey
Djem me tinguj të ngjashëm:Giuseppe, Giacobbe, Gav, Gabe, Ghaib, Giova, Giussepe, Gib
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gaby, Gabi, Gabby, Gabbie, Giva, Geva, Gispa, Gabbai
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 146490 Geoff's në Facebook. Pozicioni #675
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1962
Komente nga GeoffPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Geoff? Voto për emrin tënd


Është emri yt Geoff? Voto për emrin tënd