Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gabi

Është emri yt Gabi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:the
Djem me tinguj të ngjashëm:Giuseppe, Giacobbe, Gav, Gabe, Geoff, Ghaib, Giova, Giussepe
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gaby, Gabby, Gabbie, Giva, Geva, Gispa, Gabbai, Gevo
Vlerësimi:
4/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 32 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 31 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 28345 Gabi's në Facebook. Pozicioni #2583
Kategoritë:Emra italiane - Popullore lituanez emrat vajzë
Komente nga GabiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gabi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gabi? Voto për emrin tënd