Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gaby

Është emri yt Gaby? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:the
Djem me tinguj të ngjashëm:Giuseppe, Giacobbe, Gav, Gabe, Geoff, Ghaib, Giova, Giussepe
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gabi, Gabby, Gabbie, Giva, Geva, Gispa, Gabbai, Gevo
Vlerësimi:
4/5
yje 71 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 33 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 32 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 32 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 66 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 65 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 63255 Gaby's në Facebook. Pozicioni #1376
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga GabyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gaby? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gaby? Voto për emrin tënd