Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Giacobbe

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Giacobbe.
Është emri yt Giacobbe? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:ai mori thembrën
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Jacob
Djem me tinguj të ngjashëm:Giuseppe, Gav, Gabe, Geoff, Ghaib, Giova, Giussepe, Gib
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gaby, Gabi, Gabby, Gabbie, Giva, Geva, Gispa, Gabbai
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 155 Giacobbe's në Facebook. Pozicioni #132496
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga GiacobbePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Giacobbe? Voto për emrin tënd


Është emri yt Giacobbe? Voto për emrin tënd