Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gabe

Është emri yt Gabe? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Gavriel
Variante:Gabel, Gabina, Gabke, Goabe
Djem me tinguj të ngjashëm:Giuseppe, Giacobbe, Gav, Geoff, Ghaib, Giova, Giussepe, Gib
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gaby, Gabi, Gabby, Gabbie, Giva, Geva, Gispa, Gevo
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 86885 Gabe's në Facebook. Pozicioni #1051
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1881
Komente nga GabePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gabe? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gabe? Voto për emrin tënd