Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Godfrey

Është emri yt Godfrey? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Godfried
Variante:Geoff, Geoffry, Godfried, Godofredo, Jefferson, Jeffery, Jeffrie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Godavari, Gittah-Hepher
Vlerësimi:
5/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 21235 Godfrey's në Facebook. Pozicioni #3240
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 Swahilian emrat - Popullore Swahilian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1881
Komente nga GodfreyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Godfrey? Voto për emrin tënd


Është emri yt Godfrey? Voto për emrin tënd