Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jeffery

Është emri yt Jeffery? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Godfrey
Djem me tinguj të ngjashëm:Javier, Jeffrey, Jasper, Jeffry, Jibri, Joffrey, Javor, Jefferey
Vajza me tinguj të ngjashëm:Javiera, Jihaber, Jeffri, Jafira, Joubair, Jovaria, Jahfarray, Jebreia
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 90440 Jeffery's në Facebook. Pozicioni #1022
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore anglisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1941
Komente nga JefferyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jeffery? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jeffery? Voto për emrin tënd