Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jeffrey

Është emri yt Jeffrey? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Godfried
Variante:Jefferey, Jeffry
Djem me tinguj të ngjashëm:Javier, Jeffery, Jasper, Jeffry, Jibri, Joffrey, Javor, Jefferey
Vajza me tinguj të ngjashëm:Javiera, Jihaber, Jeffri, Jafira, Joubair, Jovaria, Jahfarray, Jebreia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 166 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 64 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 63 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 62 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 145 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 143 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 558740 Jeffrey's në Facebook. Pozicioni #186
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 anglisht emrat - Popullore italian emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1949
Komente nga JeffreyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jeffrey? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jeffrey? Voto për emrin tënd