Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Javier

Është emri yt Javier? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Xaverius
Variante:Javiera
Djem me tinguj të ngjashëm:Jeffrey, Jeffery, Jasper, Jeffry, Jibri, Joffrey, Javor, Jabir
Vajza me tinguj të ngjashëm:Javiera, Jihaber, Jeffri, Jafira, Joubair, Jovaria, Jahfarray, Jebreia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 136 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 103 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 102 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 102 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 129 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 127 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 166270 Javier's në Facebook. Pozicioni #608
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Popullore rusisht emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore Catalonian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1994
Komente nga JavierPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Javier? Voto për emrin tënd


Është emri yt Javier? Voto për emrin tënd