Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jesper

Është emri yt Jesper? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Caspar
Variante:Yesper
Djem me tinguj të ngjashëm:Javier, Jeffrey, Jeffery, Jasper, Jeffry, Jibri, Joffrey, Javor
Vajza me tinguj të ngjashëm:Javiera, Jihaber, Jeffri, Jafira, Joubair, Jovaria, Jahfarray, Jebreia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 129 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 64 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 65 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 65 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 119 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 119 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 14410 Jesper's në Facebook. Pozicioni #4407
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Popular skandinave Emrat - Popullore fund emrat boy - Popullore danez emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Emrat popullore daneze 2010 - Popullore holandez emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga JesperPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jesper? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jesper? Voto për emrin tënd