Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Caspar

Është emri yt Caspar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Cas, Caspara, Casparina, Casparis, Casparius, Casparus, Casper, Casperina, Caspert, Gaspar, Gaspard, Gaspare, Gasparin, Jas, Jasper, Jasperina, Jasperine, Jesper, Jesprina, Kas, Kaspar, Kasper, Kasperus
Djem me tinguj të ngjashëm:Casper, Cooper, Cper, Caffar, Chopper, Cypher, Cefer, Cafer
Vajza me tinguj të ngjashëm:Capri, Caffara, Casperia, Cauvery, Caffaria, Cheviara, Caspara, Chephirah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2125 Caspar's në Facebook. Pozicioni #19670
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore danez emrat boy - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga CasparPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Caspar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Caspar? Voto për emrin tënd