Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Casper

Është emri yt Casper? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Caspar
Djem me tinguj të ngjashëm:Caspar, Cooper, Cper, Caffar, Chopper, Cypher, Cefer, Cafer
Vajza me tinguj të ngjashëm:Capri, Caffara, Casperia, Cauvery, Caffaria, Cheviara, Caspara, Chephirah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 120 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 68 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 66 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 68 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 106 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 102 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20225 Casper's në Facebook. Pozicioni #3367
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore arab emrat boy - Popullore danez emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore holandez emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore norvegjez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1891
Komente nga CasperPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Casper? Voto për emrin tënd


Është emri yt Casper? Voto për emrin tënd